Uyap Entegrasyon Proje Ortaklığı Hakkında

Yılların vermiş olduğu deneyim ve alanında uzman kadromuz ile Uyap Katibim uygulamamızı mevcut yazılımınıza sorunsuz ve stabil olarak entegre ediyor , uyap güncellemeleri ile aynı anda güncelliyoruz...
Uygulamanız web/desktop olması bizim entegrasonumuz için herhangi bir problem teşkil etmemektedir...
Uyap Entegrasyon İle İlgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz...


Çözüm Ortağı Olduğumuz Lawyer Team İle Uyap Entegrasyonumuz Başarı İle Tamamlanmıştır


Lawyer Team - Uyap Katibim Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız...

Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim; avukatların elektronik İmza ile Uyap Avukat Portalına bağlanmak suretiyle taraf oldukları , icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen, Uyap Avukat Portal'ın Kısıtlamarına riayet eden , SHA YAZILIM tarafından üretilmiş bir UYAP iletişim yazılımıdır. SHA Yazılım’ın ürünlerinden biri olan UyapKatibim hiçbir şekilde size ve müvekkillerinize ait bilgileri, uyap toplu sorgu sonuçlarınızı ; 3. kişilere iletmez, paylaşmaz, tarafımıza ait sunucu vs. hiçbir alanda depo etmez, sadece sizin bilgisayarınızda Uyap Katibim dosya yolunda uyap toplu sorgu SorguSonuclari access dosyasında şifreli bir şekilde kaydeder zaten aynı işlemi manuel olarak siz de yapabilirsiniz.Firmamız yürürlükte bulunan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanunun emir ve yasaklarına riayet eder.

SHA Yazılım olarak Avrupa standartlarında yapımız, Uyap güncellemelerini sürekli takip edip gereken güncellemeleri anında uyap toplu sorgu programına entegre eden ve Firmamız bünyesinde 3 bilgisayar mühendisi , 3 bilgisayar Mühendisi Stajyer ve 3 teknik destek personeli ile ihtiyaç duyduğunuz her an mücbir bir sebep olmadığı sürece 7/24 bize ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz...

Dengeli ve sürekli büyüme ile Hukuk & Bilişim sektöründe lider, saygın, güvenilir bir şirket olmak içn; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda kalıcı müşteriler kazanmak kalite ve hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bunu sağlamak için yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimser ve uygularız..

Müşteri odaklı çalışan şirketimiz , sizlerden gelen geri bildirimleri anında cevaplandırarak gerekli güncellemeleri hayata geçirmektedir. Her türlü görüş ve öneriniz bizim için değerlidir.Yaşanabilecek her türlü problemi öngörmeye çalışarak ürün geliştiren bir firma olmamız nedeniyle, olası bütün sorunlar, şirketinize ve bilgisayarınıza zarar verebilecek her durum dikkate alınmaktadır.

Bütün kurumların icra takibini açabilirsiniz. İcra takibi başlatmadan önce teknik destek ekibimizden bilgi almanızı öneririz. Uyap Katibim bir çok icra programıyla uyumludur. Oluşturduğunuz .xml dosyasını programa yüklemeniz yeterli olacaktır.