Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin

SHA YAZILIM

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Online Ödeme?

Online ödeme Uyap katibim; kullanıcılarının uygulama içi satın almaları online olarak ödeme imkanı sunar.

Uyap Katibim Nedir?

Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim; avukatların elektronik İmza ile Uyap Avukat Portalına bağlanmak suretiyle taraf oldukları , icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen, Uyap Avukat Portal'ın Kısıtlamarına riayet eden , SHA YAZILIM tarafından üretilmiş bir UYAP iletişim yazılımıdır. SHA Yazılım’ın ürünlerinden biri olan UyapKatibim hiçbir şekilde size ve müvekkillerinize ait bilgileri, uyap toplu sorgu sonuçlarınızı ; 3. kişilere iletmez, paylaşmaz, tarafımıza ait sunucu vs. hiçbir alanda depo etmez, sadece sizin bilgisayarınızda Uyap Katibim dosya yolunda uyap toplu sorgu SorguSonuclari access dosyasında şifreli bir şekilde kaydeder zaten aynı işlemi manuel olarak siz de yapabilirsiniz.Firmamız yürürlükte bulunan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanunun emir ve yasaklarına riayet eder.

Neden Sha Yazılım?

SHA Yazılım olarak Avrupa standartlarında yapımız, Uyap güncellemelerini sürekli takip edip gereken güncellemeleri anında uyap toplu sorgu programına entegre eden ve Firmamız bünyesinde 3 bilgisayar mühendisi , 3 bilgisayar Mühendisi Stajyer ve 3 teknik destek personeli ile ihtiyaç duyduğunuz her an mücbir bir sebep olmadığı sürece 7/24 bize ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz...

Kalite Politikamız Nedir?

Dengeli ve sürekli büyüme ile Hukuk & Bilişim sektöründe lider, saygın, güvenilir bir şirket olmak içn; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda kalıcı müşteriler kazanmak kalite ve hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bunu sağlamak için yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimser ve uygularız..

Uyap Katibim Toplu Dosya Sorgu Programı İle Neler Yapabilirim?

 • E.Takip açabilir,
 • Vekâlet Pulu ödeyebilir,
 • Ödeme sorgulaması yapıp, para yatan dosyaları listeleyebilir,
 • Masraf, harç ödemesi yapabilir,
 • Takip borçluları için SGK sorgusu yapabilir,
 • Takip borçluları için Araç (EGM) sorgusu yapabilir,
 • Takip borçlularının adreslerini MERNİS’ ten sorgulayabilir,
 • UYAP’ ta TAKBİS sorgulaması yapılan icra dosyalarında “Taşınmaz Sorgulaması” yapılabilir,
 • Takiplerin UYAP Avukat Portalda ki tüm evrakını indirilebilir,
 • Takiplerin Safahatını sorgulayabilir,
 • Talimat dosyalarınızdaki safahat bilgilerini gönderebilir, evrakı indirebilir, bu dosyalara masraf ve harç gönderebilir,
 • Takiplerinizin durumunu topluca sorgulayabilir,
 • Takibini yaptığınız dosyalar için UYAP’ta vekil kaydınızın bulunup bulunmadığını sorgulayabilir,
 • Önceden vekil olmadığınız takip dosyalarına vekâlet ekleyip vekâlet suret harcı ödeyebilir,
 • UYAP Avukat Portalına bağlanabili
 • Abonelikten doğan alacaklar için Ankara 33. İcra dairesinde kolaylıkla takip açabilirsiniz,
 • UYAP bağlantısını alt kullanıcılarınıza dağıtabilirsiniz,
 • Uygulamamız çalışırken bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz,
 • Uygulamamız ile işlerinizi kolaylaştırmak için devamlı olarak güncellenmektedi,
 • UYAP Kâtibim UYAP Avukat Portalda, 7/10 Örnek E. Takip Açma, Vekâlet Pulu / Masraf / Harç Ödeme, Evrak Gönderme, SGK/ EGM/ MERNİS/ TAŞINMAZ ve SAFAHAT sorgulamaları yapma, Evrak İndirme, Dosyalara Vekâlet Ekleme, Mernis dışındaki adresleri sorgulama, Takibin Durumunu Sorgulama, Takiplerde Vekil Olup olmadığınızı sorgulama ve Avukat Portalı Açma işlemlerini UYAP’ın izin verdiği ölçüde yapar,
 • UYAP için XML dosyası üretebilen programlarla oluşturulan XML dosyaları kullanılarak UYAP Kâtibim ile toplu olarak E. Takip açılabilir.

Uyap Birden Fazla Oturum Açma Programı

Bildiğiniz üzere Uyap'a artık tek bilgisayardan giriş yapabiliyorsunuz. Her ne kadar getirilen bu uygulama Uyap' ın daha hızlı çalışması yönünde olsa da Uyap eskisi gibi sık sık kesintilere uğramakta ve iş kaybı yaratmaktadır. SHA Yazılım olarak geliştirdiğimiz uygulama sayesinde siz bir bilgisayardan Uyap' a giriş yaptıktan sonra programın kurulu olduğu diğer bilgisayarlardan da Uyap' a otomatik giriş yapmış olursunuz. Dolayısıyla Uyap' a tek bir bilgisayardan girmiş gibi görünerek istediğiniz kadar bilgisayarda klon(kopya) bağlantı sayesinde iş kaybı yaşamadan bütün işlemlerinizi eksiksiz yapabilirsiniz.

Uyap Çoklu Giriş Nedir?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ,çoklu uyap ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Multi Uyap Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Server Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Çoklu Oturum Açma Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uygulamalarımız Ne Kadar Güvenli ?

Müşteri odaklı çalışan şirketimiz , sizlerden gelen geri bildirimleri anında cevaplandırarak gerekli güncellemeleri hayata geçirmektedir. Her türlü görüş ve öneriniz bizim için değerlidir.Yaşanabilecek her türlü problemi öngörmeye çalışarak ürün geliştiren bir firma olmamız nedeniyle, olası bütün sorunlar, şirketinize ve bilgisayarınıza zarar verebilecek her durum dikkate alınmaktadır.

Hangi Kurumların İcra Takibini Açabilirim ?

Bütün kurumların icra takibini açabilirsiniz. İcra takibi başlatmadan önce teknik destek ekibimizden bilgi almanızı öneririz. Uyap Katibim bir çok icra programıyla uyumludur. Oluşturduğunuz .xml dosyasını programa yüklemeniz yeterli olacaktır.

Toplu Talep Gönderebilir Miyim ?

Evet. Uyap Katibim programını kullanarak toplu bir şekilde Excel kullanarak taleplerinizi oluşturabilir, otomatik çıktısını alabilir, otomatik olarak imzalayabilir ve evraklarınızı Uyap' a gönderebilirsiniz.

Verilerimi Siz Ya Da Başkası Görebilir Mi ?

Uyap Katibim, Uyap' la entegreli çalışır ve herhangi bir database kullanmaz. Arka planda Uyap üzerinden işlem yapar bilgisayarınız ile Uyap arasında köprü görevi görür dolayısıyla bilgilerinizin biz dahil bir başkası tarafından görülmesi mümkün değildir.

UYAP KATİBİM, kendi çalışanlarının veya kendileri adına iş yapanların işbu sözleşmede öngörülen gizliliğe aykırı davranışlarından dolayı müştereken ve müteselsilen sorumlu olup, çalışanlarının veya kendileri adına iş yapanların gizlilik ilkelerine riayet edeceğini kabul ve taahhüt eder. UYAP KATİBİM, kendisi adına iş yapanların gizliliğe aykırı tutum ve davranışları halinde KULLANICI'ya karşı doğrudan sorumludur.

Hedefimiz Nedir?

Yüksek kalitede ürün ve hizmet üretmek suretiyle; teknolojik gelişmelerin takipçisi ve alıcısı olarak topluma, çalışanşlarımıza ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri artırmaktır.

Referanslarımız Kimler?

Kuruluşumuzda büyük katkısı olan hukuk büroları sayesinde büyümeye devam eden firmamızın, Türkiye geneli bir çok referansı olup dilerseniz (Referans olarak paylaşılmaya izin veren değerli kullanıcılarımızı) sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşabiliriz.