Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri

Uyap Katibim,Uyap Server,Kurum Portal,Taa Call Solution,Çağrı Katibim

Uyap Çoğaltma | Multilogin Uyap | Çoklu Uyap | Uyap Çoklu Oturum Açma

Sıkça Sorulan Sorular

Uyap Avukat Portal İşlemleri Uyap Toplu Mts Açma Programı

Neden Online Ödeme?

Online ödeme Uyap katibim; kullanıcılarının uygulama içi satın almaları online olarak ödeme imkanı sunar.

Uyap Katibim Nedir?

Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim; avukatların elektronik İmza ile Uyap Avukat Portalına bağlanmak suretiyle taraf oldukları , icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen, Uyap Avukat Portal'ın Kısıtlamarına riayet eden , SHA YAZILIM tarafından üretilmiş bir UYAP iletişim yazılımıdır. SHA Yazılım’ın ürünlerinden biri olan UyapKatibim hiçbir şekilde size ve müvekkillerinize ait bilgileri, uyap toplu sorgu sonuçlarınızı ; 3. kişilere iletmez, paylaşmaz, tarafımıza ait sunucu vs. hiçbir alanda depo etmez, sadece sizin bilgisayarınızda Uyap Katibim dosya yolunda uyap toplu sorgu SorguSonuclari access dosyasında şifreli bir şekilde kaydeder zaten aynı işlemi manuel olarak siz de yapabilirsiniz.Firmamız yürürlükte bulunan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanunun emir ve yasaklarına riayet eder.

Neden Sha Yazılım?

SHA Yazılım olarak Avrupa standartlarında yapımız, Uyap güncellemelerini sürekli takip edip gereken güncellemeleri anında uyap toplu sorgu programına entegre eden ve Firmamız bünyesinde 3 bilgisayar mühendisi , 3 bilgisayar Mühendisi Stajyer ve 3 teknik destek personeli ile ihtiyaç duyduğunuz her an mücbir bir sebep olmadığı sürece 7/24 bize ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz...

Kalite Politikamız Nedir?

Dengeli ve sürekli büyüme ile Hukuk & Bilişim sektöründe lider, saygın, güvenilir bir şirket olmak içn; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda kalıcı müşteriler kazanmak kalite ve hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bunu sağlamak için yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimser ve uygularız..

Uyap Katibim Toplu Dosya Sorgu Programı İle Neler Yapabilirim?

 • E.Takip açabilir,
 • Vekâlet Pulu ödeyebilir,
 • Ödeme sorgulaması yapıp, para yatan dosyaları listeleyebilir,
 • Masraf, harç ödemesi yapabilir,
 • Takip borçluları için SGK sorgusu yapabilir,
 • Takip borçluları için Araç (EGM) sorgusu yapabilir,
 • Takip borçlularının adreslerini MERNİS’ ten sorgulayabilir,
 • UYAP’ ta TAKBİS sorgulaması yapılan icra dosyalarında “Taşınmaz Sorgulaması” yapılabilir,
 • Takiplerin UYAP Avukat Portalda ki tüm evrakını indirilebilir,
 • Takiplerin Safahatını sorgulayabilir,
 • Talimat dosyalarınızdaki safahat bilgilerini gönderebilir, evrakı indirebilir, bu dosyalara masraf ve harç gönderebilir,
 • Takiplerinizin durumunu topluca sorgulayabilir,
 • Takibini yaptığınız dosyalar için UYAP’ta vekil kaydınızın bulunup bulunmadığını sorgulayabilir,
 • Önceden vekil olmadığınız takip dosyalarına vekâlet ekleyip vekâlet suret harcı ödeyebilir,
 • UYAP Avukat Portalına bağlanabili
 • Abonelikten doğan alacaklar için Ankara 33. İcra dairesinde kolaylıkla takip açabilirsiniz,
 • UYAP bağlantısını alt kullanıcılarınıza dağıtabilirsiniz,
 • Uygulamamız çalışırken bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz,
 • Uygulamamız ile işlerinizi kolaylaştırmak için devamlı olarak güncellenmektedi,
 • UYAP Kâtibim UYAP Avukat Portalda, 7/10 Örnek E. Takip Açma, Vekâlet Pulu / Masraf / Harç Ödeme, Evrak Gönderme, SGK/ EGM/ MERNİS/ TAŞINMAZ ve SAFAHAT sorgulamaları yapma, Evrak İndirme, Dosyalara Vekâlet Ekleme, Mernis dışındaki adresleri sorgulama, Takibin Durumunu Sorgulama, Takiplerde Vekil Olup olmadığınızı sorgulama ve Avukat Portalı Açma işlemlerini UYAP’ın izin verdiği ölçüde yapar,
 • UYAP için XML dosyası üretebilen programlarla oluşturulan XML dosyaları kullanılarak UYAP Kâtibim ile toplu olarak E. Takip açılabilir.

Uyap Birden Fazla Oturum Açma Programı

Bildiğiniz üzere Uyap'a artık tek bilgisayardan giriş yapabiliyorsunuz. Her ne kadar getirilen bu uygulama Uyap' ın daha hızlı çalışması yönünde olsa da Uyap eskisi gibi sık sık kesintilere uğramakta ve iş kaybı yaratmaktadır. SHA Yazılım olarak geliştirdiğimiz uygulama sayesinde siz bir bilgisayardan Uyap' a giriş yaptıktan sonra programın kurulu olduğu diğer bilgisayarlardan da Uyap' a otomatik giriş yapmış olursunuz. Dolayısıyla Uyap' a tek bir bilgisayardan girmiş gibi görünerek istediğiniz kadar bilgisayarda klon(kopya) bağlantı sayesinde iş kaybı yaşamadan bütün işlemlerinizi eksiksiz yapabilirsiniz.

Uyap Çoklu Giriş Nedir?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ,çoklu uyap ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Multi Uyap Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Server Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uyap Çoklu Oturum Açma Programı Nedir ?

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Uygulamalarımız Ne Kadar Güvenli ?

Müşteri odaklı çalışan şirketimiz , sizlerden gelen geri bildirimleri anında cevaplandırarak gerekli güncellemeleri hayata geçirmektedir. Her türlü görüş ve öneriniz bizim için değerlidir.Yaşanabilecek her türlü problemi öngörmeye çalışarak ürün geliştiren bir firma olmamız nedeniyle, olası bütün sorunlar, şirketinize ve bilgisayarınıza zarar verebilecek her durum dikkate alınmaktadır.

Hangi Kurumların İcra Takibini Açabilirim ?

Bütün kurumların icra takibini açabilirsiniz. İcra takibi başlatmadan önce teknik destek ekibimizden bilgi almanızı öneririz. Uyap Katibim bir çok icra programıyla uyumludur. Oluşturduğunuz .xml dosyasını programa yüklemeniz yeterli olacaktır.

Toplu Talep Gönderebilir Miyim ?

Evet. Uyap Katibim programını kullanarak toplu bir şekilde Excel kullanarak taleplerinizi oluşturabilir, otomatik çıktısını alabilir, otomatik olarak imzalayabilir ve evraklarınızı Uyap' a gönderebilirsiniz.

Verilerimi Siz Ya Da Başkası Görebilir Mi ?

Uyap Katibim, Uyap' la entegreli çalışır ve herhangi bir database kullanmaz. Arka planda Uyap üzerinden işlem yapar bilgisayarınız ile Uyap arasında köprü görevi görür dolayısıyla bilgilerinizin biz dahil bir başkası tarafından görülmesi mümkün değildir.

UYAP KATİBİM, kendi çalışanlarının veya kendileri adına iş yapanların işbu sözleşmede öngörülen gizliliğe aykırı davranışlarından dolayı müştereken ve müteselsilen sorumlu olup, çalışanlarının veya kendileri adına iş yapanların gizlilik ilkelerine riayet edeceğini kabul ve taahhüt eder. UYAP KATİBİM, kendisi adına iş yapanların gizliliğe aykırı tutum ve davranışları halinde KULLANICI'ya karşı doğrudan sorumludur.

Hedefimiz Nedir?

Yüksek kalitede ürün ve hizmet üretmek suretiyle; teknolojik gelişmelerin takipçisi ve alıcısı olarak topluma, çalışanşlarımıza ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri artırmaktır.

Referanslarımız Kimler?

Kuruluşumuzda büyük katkısı olan hukuk büroları sayesinde büyümeye devam eden firmamızın, Türkiye geneli bir çok referansı olup dilerseniz (Referans olarak paylaşılmaya izin veren değerli kullanıcılarımızı) sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşabiliriz.

Uyap Toplu Takip Açılış Otomasyonu Toplu MTS Takip Açma

Uyap Toplu Dosya Sorgu , Uyap Multi Login , Uyap Avukat Portal Çözümleri , Uyap Toplu Takip programımız Uyap Katibim ile çalışmakta olduğunuz kurumların sistemlerinden, icra takip programlarınızdan almış olduğunuz Uyap XML dosyasını kullanmak suretiyle Uyap Avukat Portal Üzerinden, Uyap Toplu Takip Açma Programımız sayesinde Toplu İcra Takibini açabilir , Uyap Toplu Dosya Sorgu ve Toplu Takip programımız ile Uyap Avukat Portal üzerinde 1 dk Da yaklaşık 2 Adet İcra takip açılabilmektedir. Uyap Avukat Portal üzerinde açılan takiplerinizin hangi İcra müdürlüğünde açıldığı , esas numaraları ve Harç Miktarları rapor olarak Uyap Toplu Sorgu takip açılış ekranında tarafınıza sumulmaktadır. Ayrca açılan takiplerinin raporlarını istediğiniz zaman alarak Uyap Toplu dosya Sorgularını yapabalir , gereken yasal işlemlere devam edebilirsiniz.

UYAP AVUKAT PORTAL - HACİZ TALEBİ GÖNDER


1-İcra dosyalarına dair ekran üzerinden seçimli alanlardan girilen veriler dahilin de oluşturulan haciz talebinin, içeriğine müdahale edilmeksizin icra dairesine gönderilebildiği ekrandır.


2-Gönderi içeriğindeki alanlar dahilin de sistem yapılacak işleme dair masraf tutarını hesaplamakta ve bu ücretin de talep evrakı ile icra dairesine gönderilmesi sağlanmaktadır. Posta Çeki Hesabına haciz için Kep üzerinden yazışma yapıldığı için 0,50 kuruş, bankalar ile elektronik tebligat adreslerine haciz müzekkeresi ve haciz ihbarnamesi gönderilebildiği için gidiş dönüş e-tebligat ücreti tutarı her banka için 7,50 TL., fiziki tebligat gönderimi ve gönderilen yerden cevap için de pul masrafı hesap edilerek gönderi başına 28,00 TL. (19,00 TL. tebligat ücreti, 9,00 TL. Gönderiye cevap için oluşacak pul gideri) hesap edilmektedir.


3-Bu ekran üzerinden yapılan tanımlı talepler icra dairesindeki iş süreçlerini (karar alma işlem yapma) asgariye indirecektir.


4-Bu ekran üzerinden yapılabilen işlemler için “Evrak Gönderme” seçeneğinden evrak gönderimi yapılmaması gerekmektedir.


5-Avukat portal üzerindeki kesinleşmiş dosyalar üzerinden entegrasyon sorgulaması mevzuat dahilinde yapıldığı için bu ekran üzerinden yapılacak sorgulama ve gönderimlerde de bu kontrol bulunmaktadır.Araç Haczi Talebi: Borçlu adına kayıtlı araç olup olmadığı sorgulanır. Sorgu sonucu “Var” gelmiş ise sorgu sonucu gelen araçların kaydı üzerine hangi şerh eklenmesi isteniyor ise “Haciz Şerhi Seçiniz” alanından şerh seçilerek talebe eklenir. Şerh konulması istenen plaka biliniyor ise manuel plaka ve şerh seçilerek talebe ekleme de yapılabilir. (Entegrasyon kapsamında araçların kaydı üzerine haciz şerhi sistem üzerinden konulabildiğinden işlem için masraf ücreti hesap edilmemektedir.)

Maaş Haczi Talebi: SGK sorgu sonuçlarına göre borçlunun çalıştığı iş yeri bilgileri dahilin de maaş haczi talebinin gönderildiği ekrandır. Maaş veren kurum manuel girilir. Çalışma durumundan seçim yapılır. (Emekli maaşına haciz ise SGK Haciz ekranlarından işlem yapıldığı için ücret hesap edilmemektedir. Ancak çalışanın maaşına haciz konulması için yazışma yapılması gerekiyor ise tebligat masrafı ve cevap masrafı olarak 28,00 TL. Hesap edilmektedir.)


Gayrimenkul Haczi Talebi: Borçlu adına kayıtlı taşınmaz olup olmadığı sorgulanır. Sorgu sonucu “Var” gelmiş ise sorgu sonucu gelen taşınmazların kaydı üzerine haciz konulması için talebe eklenir. Haciz konulması istenen taşınmaz biliniyor ise manuel il, ilçe, mahalle/köy, ada, parsel seçilerek talebe ekleme de yapılabilir. (Entegrasyon kapsamında gayrimenkulün şerhine haciz şerhi sistem üzerinden konulabildiğinden işlem için masraf ücreti hesap edilmemektedir.)


Posta Çeki Haczi Talebi: Borçlu adına posta çeki hesabı olup olmadığı sorgulanır. Sorgu sonucu “Var” gelmiş ise sorgu sonucu gelen hesaba haciz konulması içi PTT ye yazı yazılması için talebe eklenir. (PTT ile yazışmalar kep sistemi üzerinden yapıldığı için 0,50 kuruş masraf hesap edilmektedir.)


Banka Haczi Talebi: Borçlunun banka hesaplarına haciz konulması için haciz konulması istenen banka ve hesap türleri seçilerek talep oluşturulur. İşlem yapılması istenen banka ve hesap türleri panel üzerinden seçilebileceği gibi “Tümünü Seç” seçeneği ile de kısa yoldan seçim yapılabilir. (Bankalara yapılan gönderimler elektronik tebligat ile yapılabildiği için seçilen her banka için e-tebligat gönderi ve cevap ücreti tutarı olan 7,50 TL. Masraf hesap edilmektedir.)


89/1 İhbarname Talebi: Borçlunun kişi ve kurumlardan olan alacaklarının haczi için ilgililerine İİK.89/1 Haciz ihbarnamesi gönderilmesi taleplerinin oluşturulması için ekrandaki ilgili alanlar doldurulur ve talep oluşturulur. (Gönderiler için fiziki tebligat ücreti ve cevap için masraf tutarı olan 28,00 TL. Hesap edilmektedir.)

SGK- MOSSİP Haczi Talebi: UYAP SGK Haciz entegrasyonu kapsamında borçlunun SGK daki hak ve alacak kaydı var ise SGK Haciz ekranından sorgu yapılır. Gelen kayda göre haciz isteği talebe eklenir. (Borçlunun hastane, optik, eczane vs. SGK dan hak ve alacağı var ise icra dairesinde SGK haciz ekranlarından ücretsiz haciz tatbik edilebildiği için işlem için masraf ücreti hesap edilmemektedir.)


Alacaklı Olduğu Dosya: Borçlunun UYAP sisteminde alacaklı olduğu “Derdest” icra dosyası olup olmadığının tespiti için sorgulama yapılır. Sorgu sonucu “Var” gelmiş ise haciz tatbik edilmesi için talebe eklenir. (İcra dosyasına haciz tatbiki UYAP üzerinden yapılabildiği için işlem için masraf ücreti hesap edilmemektedir.)Talep listesine eklenen istekler dahilin de yukarıda açıklanan ücretler “Masraf” alanında gösterilmektedir.


“Haciz Talep Evrakı Oluştur” butonu ile ekranlardan seçilen talepler dahilin de talep evrakı oluşur. Oluşan talep evrakı üzerinden değişiklik yapılmadan elektronik imza ile talep imzalanmalı ve “Evrak Gönderme” panelinden “Ekle” seçimi ile gönderi oluşturulmalıdır. Yapılacak gönderide “Masraf” tutarı var ise “Ödeme Şekli” alanından ödeme kanalı seçilmelidir.


Gönderilen talep ile birlikte masrafa istinaden sistem “Masraf Avansı Tahsilatını” düzenlemekte ve ilgili birimin hesabına parayı aktarmaktadır.


Uyap Uyumlu Çağrı Merkezi Yazılımı

uyap toplu sorgu programı, uyap sorgu programı, uyap mts takip açılış programı, uyap mts toplu takip açma programı, uyap mts takip, uyap merkezi takip sistemi, mts takibi nasıl açılır, mts takibi açma, uyap takip nasıl açılır, uyap toplu takip nasıl açılır, uyap icra takibi nasıl açılır, uyap toplu icra takibi açma, uyap toplu talep oluşturma, uyap talep nasıl oluşturulur, uyap toplu talep imzalama, uyap toplu talep gönderme, uyap toplu talep nasıl imzalanır, uyap toplu talep nasıl gönderilir, ttnet Mts Takip Açma, ttmobil Mts Takip Açma, ihope Mts Takip Açma, turkcell Mts Takip Açma, superonline Mts Takip Açma, bedaş Mts Takip Açma, Merkezi Takip Sistemi Nedir, Mts Takip Nasıl Açılır?, Çağrı Merkezi Programı, Çağrı Merkezi bilgisayar programları, Call center müşteri Takip Programı, Çağrı Merkezi programları, Call Center Programı, Müşteri görüşme Takip Programı, Çağrı Katibim

Çağrı Merkezi Yazılımı

Uyap Toplu Dosya Sorgu

Uyap Toplu Talep Oluşturma

Uyap İcra Takip Açma (Örnek 7-Örnek 10-Örnek 13)

Uyap MTS Takip Açma (Merkezi Takip Sistemi)