Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri

Uyap Katibim,Uyap Server,Kurum Portal,Taa Call Solution,Çağrı Katibim

UYAP Yazılımları | UYAP Çoklu Giriş | Uyap Çoklu Oturum

Uyap Toplu Sorgu Programı | Haciz Talebi Gönder | Evrak İndir

>

Projelerimiz


Savatel, 4 kata yayılmış yapısı ve teknik donanımıyla 500 kişilik ekibiyle aktif olarak çalışmakta olan bir çağrı merkezidir. Web Sitesi MVC teklnolojisi yapısı ile kurulmuştur.

Detaylı Bilgi

İzmirde bir pizza restorantı. HTML5 teknolojisi ile tasarlanan web sitesi kullanıcılara son derece kullanışlı bir sipariş ekranıyla ön plandadır.

Detaylı Bilgi

İzmir'de kendine has lezzetli ürünleri ile bir Unlu Mamülleri firması. MCV teknolojisi ile geliştirilen web sitesi bir katalog ve menü özelliğini taşımaktadır. Müşteriler diledikleri ürünü web sitesi üzerindeki dinamik menü ile şeçebilir fiyatlarını karşılayabilir.

Detaylı Bilgi

Ankara’da faaliyet gösteren Avukat Zafer EGE Hukuk Bürosu, bir taraftan makale ve yargıtay kararları yayımlayarak hukuk bilgisine erişimi kolaylaştırırken, diğer taraftan ceza hukuku, tazminat hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, medeni hukuk, vergi ve idare hukuku davalarında avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

B1988 yılında İzmir’de doğan Deniz Demircan ortaöğretimini 2005 yılında Gaziemir Lisesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2011 yılında başarıyla tamamlayarak akabinde İzmir Barosu’nda avukatlık stajını başlatmıştır.

Detaylı Bilgi