• uyap sorgu otomasyon
  Uyap Toplu Sorgu
  Size Özel Özgün
  uyap server programı
  SHA YAZILIM
  Uyap Performansınızı % 50 Artırabilirsiniz...
  Uyap İle Birlikte Aynı Anda Güncellenen Tek Yazılım...
  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına Sahip Yazılım Firması...
  Personellerinizi Kontrol Altına Alabilir , Onlara İş Atayabilirsiniz...
  Farklı Yazılım Firmaları İçin ; Uyap Etegrasyon Uygulaması ile Çözüm Hizmeti Vermekteyiz...
  uyap paylaşım
  adres sorgu programı
  asistan sorgu programı
  toplu icra takibi
  Uyap Katibim
 • Uyap Avukat Portal
  Uyap Toplu Sorgu
  KDV DAHİL 1499 TL
  uyap server programı
  Hızlı & Sorunsuz Teknik Destek Garantisi
  %100 Müşteri Memnuniyeti
  Memnun Kalmazsanız Paranız İade !!!
  Hem Etkin Hem Hesaplı Üstelik 7 Gün Ücretsiz Deneme !
  UYAP KATİBİM
  Hem Etkin Hem Hesaplı Üstelik 7 Gün Ücretsiz Deneme !

BİZ KİMİZ?


En eskisi En büyüğü değiliz fakat en iyisi olmaya çalışıyoruz!... değiliz fakat en iyisi olmaya çalışıyoruz!...

SHA Yazılım hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik, kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir’de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.


Uyap toplu sorgu programı olan uyap katibim programı ile yüzlerce hukuk bürosunun iş yükünü en aza indergeyen; uyap toplu sorgu, uyap çoklu oturum açma,uyap talep gönderme, ,uyap sorgu,uyap sorgu programı, uyap toplu sorgu,uyap toplu sorgu programı,multi uyap,toplu icra takibi,uyap a giriş,uyap çoklu giriş programı,uyap çoklu kullanım,uyap çoklu oturum,uyap çoklu oturum açma programı,uyap otomasyon,uyap server,uyap server programı,uyap sorgu otomasyon,uyap toplu sorgulama,uyap toplu talep gönderme modülleri ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda en etkin çözümleri sunmaya çalışmaktayız.


Daha Fazla...

0
0
0
0

VİZYONUMUZ

SHA Yazılım, hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik ve kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir'de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

SHA Yazılım, sektöründe öncü firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren, insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen, sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO BELGELERİ NEDİR ?

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir.
Bağımsız belgelendirme kuruluşlarının yaptıkları denetim sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi veya ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası denir.
ISO 10002 kuruluşunuzda geliştirebileceğiniz, şikayet nedenlerini ortadan kaldıracağınız alanları belirlemenize de yardımcı olan, müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verimli yönetmeniz için gerekli yönetim araçlarını tanımlayan, daha çok müşterinin sağladığınız hizmetten memnun kalmasına olanak sağlayan yönetim sistemidir.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLERDEN BAZILARI

Visual Studio SQL Alpemix Team Viewer .NET MVC Microsoft Office