Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde bulamadığınız soruların cevaplarına iletişim bölümünden bize yazarak ulaşabilirisiniz.


Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim; avukatların elektronik İmza ile Uyap Avukat Portalına bağlanmak suretiyle taraf oldukları , icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen, Uyap Avukat Portal'ın Kısıtlamarına riayet eden , SHA YAZILIM tarafından üretilmiş bir UYAP iletişim yazılımıdır. SHA Yazılım’ın ürünlerinden biri olan UyapKatibim hiçbir şekilde size ve müvekkillerinize ait bilgileri, uyap toplu sorgu sonuçlarınızı ; 3. kişilere iletmez, paylaşmaz, tarafımıza ait sunucu vs. hiçbir alanda depo etmez, sadece sizin bilgisayarınızda Uyap Katibim dosya yolunda uyap toplu sorgu SorguSonuclari access dosyasında şifreli bir şekilde kaydeder zaten aynı işlemi manuel olarak siz de yapabilirsiniz.Firmamız yürürlükte bulunan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanunun emir ve yasaklarına riayet eder.

SHA Yazılım olarak Avrupa standartlarında yapımız, Uyap güncellemelerini sürekli takip edip gereken güncellemeleri anında uyap toplu sorgu programına entegre eden ve Firmamız bünyesinde 3 bilgisayar mühendisi , 3 bilgisayar Mühendisi Stajyer ve 3 teknik destek personeli ile ihtiyaç duyduğunuz her an mücbir bir sebep olmadığı sürece 7/24 bize ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz...

Dengeli ve sürekli büyüme ile Hukuk & Bilişim sektöründe lider, saygın, güvenilir bir şirket olmak içn; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda kalıcı müşteriler kazanmak kalite ve hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bunu sağlamak için yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimser ve uygularız..

Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim;
•E.Takip açabilir
•Vekâlet Pulu ödeyebilir
•Ödeme sorgulaması yapıp, para yatan dosyaları listeleyebilir
•Masraf, harç ödemesi yapabilir
•Takip borçluları için SGK sorgusu yapabilir
•Takip borçluları için Araç (EGM) sorgusu yapabilir
•Takip borçlularının adreslerini MERNİS’ ten sorgulayabilir
•UYAP’ ta TAKBİS sorgulaması yapılan icra dosyalarında “Taşınmaz Sorgulaması” yapılabilir
•Takiplerin UYAP Avukat Portalda ki tüm evrakını indirilebilir
•Takiplerin Safahatını sorgulayabilir
•Talimat dosyalarınızdaki safahat bilgilerini gönderebilir, evrakı indirebilir, bu dosyalara masraf ve harç gönderebilir
•Takiplerinizin durumunu topluca sorgulayabilir
•Takibini yaptığınız dosyalar için UYAP’ta vekil kaydınızın bulunup bulunmadığını sorgulayabilir
•Önceden vekil olmadığınız takip dosyalarına vekâlet ekleyip vekâlet suret harcı ödeyebilir
•UYAP Avukat Portalına bağlanabilir
•Abonelikten doğan alacaklar için Ankara 33. İcra dairesinde kolaylıkla takip açabilirsiniz.
•UYAP bağlantısını alt kullanıcılarınıza dağıtabilirsiniz.
•Uygulamamız çalışırken bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
•Uygulamamız ile işlerinizi kolaylaştırmak için devamlı olarak güncellenmektedir
UYAP Kâtibim UYAP Avukat Portalda, 7 Örnek E. Takip Açma, Vekâlet Pulu / Masraf / Harç Ödeme, Evrak Gönderme, SGK/ EGM/ MERNİS/ TAŞINMAZ ve SAFAHAT sorgulamaları yapma, Evrak İndirme, Dosyalara Vekâlet Ekleme, Mernis dışındaki adresleri sorgulama, Takibin Durumunu Sorgulama, Takiplerde Vekil Olup olmadığınızı sorgulama ve Avukat Portalı Açma işlemlerini UYAP’ın izin verdiği ölçüde yapar.
UYAP için XML dosyası üretebilen programlarla oluşturulan XML dosyaları kullanılarak UYAP Kâtibim ile toplu olarak E. Takip açılabilir.
7 Gün deneme ücretsizdir!

Uyap toplu sorgu programı Uyap katibim; avukatların elektronik İmza ile Uyap Avukat Portalına bağlanarak, icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen uyap ile entegre bir uygulamadır. Uyap toplu talep gönderme,uyap toplu evrak imzalama, Uyap üzerinden toplu takip açmak,toplu dosya sorgulamak,toplu safahat sorgulamak,toplu talep göndermek,borçlu sorgulamak,uyap sgk sorgu,uyap egm sorgu,uyap mernis sorgu uyap toplu sorgu ,Uyap toplu talep gönderme,uyap toplu evrak imzalama, Uyap üzerinden toplu takip açmak,toplu dosya sorgulamak,toplu safahat sorgulamak,toplu talep göndermek,borçlu sorgulamak,uyap sgk sorgu,uyap egm sorgu ,uyap mernis sorguuyap sorgu programı,uyap toplu sorgu,uyap toplu sorgu programı,Uyap toplu mernis sorgu programı,Uyap toplu Sgk sorgu programı,Uyap çoklu giriş Programı,Uyap Avukat Portal

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile uyap çoklu oturum açma ve uyap çoklu giriş programı kullanıcı sınırlamasına çözüm olarak; Uyap çoklu uyap , uyap toplu sorgu programını kullanarak, tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişmeniz mümkün olmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan şirketimiz , sizlerden gelen geri bildirimleri anında cevaplandırarak gerekli güncellemeleri hayata geçirmektedir. Her türlü görüş ve öneriniz bizim için değerlidir.Yaşanabilecek her türlü problemi öngörmeye çalışarak ürün geliştiren bir firma olmamız nedeniyle, olası bütün sorunlar, şirketinize ve bilgisayarınıza zarar verebilecek her durum dikkate alınmaktadır.

Yüksek kalitede ürün ve hizmet üretmek suretiyle; teknolojik gelişmelerin takipçisi ve alıcısı olarak topluma, çalışanşlarımıza ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri artırmaktır.

Kuruluşumuzda büyük katkısı olan hukuk büroları sayesinde büyümeye devam eden firmamızın, Türkiye geneli bir çok referansı olup dilerseniz (Referans olarak paylaşılmaya izin veren değerli kullanıcılarımızı) sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşabiliriz.